Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Shop of the LampRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0