Series
Ratings
233
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 2.5
Human From TodayRated ★ 1.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
King the LandRated ★ 1.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 태풍상사Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0