Titles you rated
One Piece Season 1Rated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
BargainRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
High SeasRated ★ 1.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
みんな!エスパーだよ! 〜欲望だらけのラブ・ウォーズ〜Rated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 2.5
Dragon BallRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5