Series
Ratings
530- Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Mono: Weekend AnimationRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Babanba Banban VampireRated ★ 3.5
Helluva Boss Season 2Rated ★ 4.0
Helluva Boss Season 1Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Two WorldsRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
I Hear the SunspotRated ★ 3.5
Kissable LipsRated ★ 3.0
Magical Girl OreRated ★ 3.0
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5