Titles you rated
- Patlabor: The New FilesRated ★ 3.0
The Silent Service: The Battle of Tokyo BayRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 5.0
Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 3.5
Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: CollisionRated ★ 3.5- Kansatsui Asagao 2025 Shinshun SpecialRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: Stellar WarRated ★ 4.0
Blue MomentRated ★ 4.0
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Dr. Coto's ClinicRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Galileo XXRated ★ 4.0