Movies
Ratings
1313
DenialRated ★ 4.0
Self/lessRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
The InnocentsRated ★ 4.0
Perfect StrangersRated ★ 4.0
GraduationRated ★ 4.0- Honnoji HotelRated ★ 2.5
PolytechniqueRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
LovingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
Tremble All You WantRated ★ 4.0
The Crimes That BindRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Execution GameRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 3.5