Movies
Ratings
45
ParasiteRated ★ 4.5- As the Gods WillRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
Goodbye SummerRated ★ 2.0
A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on ExistenceRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Animal WorldRated ★ 2.5
Cat on a Hot Tin RoofRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0