Movies
Ratings
332
A Summer's TaleRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Christmas in SummerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
This Is Spinal TapRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 1.0
FrankensteinRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0