Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0