Movies
Ratings
59
About a BoyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
SaltRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
AlexanderRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5