Series
Ratings
135
PluribusRated ★ 4.0- Space DandyRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.0- Princess Tutu: Kapital des KükensRated ★ 5.0
Princess Tutu: Kapitel des EiesRated ★ 5.0
Knights of SidoniaRated ★ 4.5- The Big-ORated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5- RahXephonRated ★ 4.5
- 無限のリヴァイアスRated ★ 5.0
- Turn-A GundamRated ★ 5.0
- Space Runaway IdeonRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0- Macross Dynamite 7Rated ★ 4.5
- Macross PlusRated ★ 4.0
- Macross 7Rated ★ 4.5
- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 4.5
Fafner in the Azure: Dead AggressorRated ★ 4.5
Kiddy GradeRated ★ 5.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0