Series
Ratings
78
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
Community Season 4Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Nirvana in FireRated ★ 4.5- Blue Mountain StateRated ★ 4.0
- Blue Mountain StateRated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
Cougar TownRated ★ 3.5
Cougar TownRated ★ 3.5
Cougar TownRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5