Series
Ratings
123
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5
Five Days at MemorialRated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Ted LassoRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- 원피스 23기Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.5