Series
Ratings
59- 웰컴 투 찐이네Rated ★ 5.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 4.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme Anima +Rated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0