Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
BrickRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
ParadiseRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5