Series
Ratings
49- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0