Series
Ratings
65
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0