Titles you rated
ReLIFERated ★ 3.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 2.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 1.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 1.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.5
With You and the RainRated ★ 2.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 1.5