Series
Ratings
23
Tong: MemoriesRated ★ 1.0- Toy Soldiers Season 2 MakingRated ★ 3.5
Dokgo RewindRated ★ 1.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
HealerRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0