Titles you rated
PastaRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5