Series
Ratings
31
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Fire ForceRated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 3.0