Series
Ratings
18
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
- War of MoneyRated ★ 3.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0