Titles you rated
The BeautyRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
EveRated ★ 3.0- 취미는 과학Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.5