Series
Ratings
40
Beef Season 1Rated ★ 4.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Friends from CollegeRated ★ 3.5
Friends from College Season 1Rated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 3.5