Series
Ratings
97
MoonstruckRated ★ 3.0- History of ScruffinessRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0- shinyamo odoru daishousasen wanganshosijyousaiakuno sannin!Rated ★ 2.5
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 3.5- Odoru Daisosasen Bangaihen - Wangansho Fukei Monogatari Shoka no Koutsuanzen SpecialRated ★ 4.0
- Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 1.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5