Series
Ratings
115
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0