Series
Ratings
85
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5