Series
Ratings
84
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5