Series
Ratings
123
The Art of SarahRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0