Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.0
LoversRated ★ 3.0