Movies
Ratings
26
Dancing QueenRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5