Series
Ratings
193- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Backstabbed in a Backwater Dungeon: My Trusted Companions Tried to Kill Me, But Thanks to the Gift of an Unlimited Gacha I Got LVL 9999 Friends and Am Out For Revenge on My Former Party Members and the WorldRated ★ 2.5
Style of Hiroshi Nohara's LunchRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Combatants Will Be Dispatched!Rated ★ 3.0
The Master of Ragnarok & Blesser of EinherjarRated ★ 2.5
Gundam Build MetaverseRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
Gundam Build Divers Re:RiseRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 3.5
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 3.5
Gundam Build FightersRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5- Superior Defender Gundam ForceRated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
AMAIM Warrior at the BorderlineRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0