Movies
Ratings
123
Project Hail MaryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
SiratRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5