Movies
Ratings
419
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0