Titles you rated
GravityRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Rabbit HoleRated ★ 3.0
Elephant SongRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 5.0