Movies
Ratings
20
The AvengersRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 0.5
TwilightRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 0.5
IdentityRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 0.5
Step UpRated ★ 0.5