Series
Ratings
15
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5