Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Once We Were UsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5