Titles you rated
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 1.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Sing Again Season 4Rated ★ 0.5
Death's GameRated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0