Movies
Ratings
100
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
I Am The KingRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0