Movies
Ratings
536
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
All Quiet On The Western FrontRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
The LiarRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 3.5