Titles you rated
Landman Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5