Series
Ratings
109
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- Good PartnerRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0