Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5- Generation WarRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
GirlbossRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Hymn of DeathRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5