Movies
Ratings
387
Pain and GloryRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Project ARated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Space JamRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0