Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 5.0
Nonstop 5Rated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0- KashaRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
Society GameRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0