Movies
Ratings
847
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
BrothersRated ★ 4.0
JulesRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0