Series
Ratings
41
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0