Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0