Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.5